Deelnemerslijst Talkessel Classics Teutschenthal!

Deelnemerslijst Talkessel Classics Teutschenthal!
Decrease Font Size Increase Font Size Taille du texte Imprimer

Op zaterdag 11 mei is er een nieuwe editie van de roemruchte “Talkessel Classics” op het MXGP-circuit van Teutschenthal. We kregen het bericht binnen dat de deelnemerslijsten vol zitten, u kan dus niet meer inschrijven voor deze wedstrijd. Er wordt gestreden in drie klassen: de Classics, de Twinshocks en EVO. 

Onder de 239 ingeschreven piloten zitten net als voorgaande jaren heel wat Belgen en Nederlanders. Zo konden onze landgenoten Kristof en Steven Peeters vorig jaar hun wedstrijden winnen op het circuit van MSC Teutschenthal. Hieronder vind u de deelnemerslijsten van elke categorie en het dagschema van de Talkessel Classics kan je hier bekijken. We wensen alle laaglanders veel succes toe ginder in Duitsland.

Classic bis 50
17 Korinek Jaroslav Classic Team Holice CEZ CZ 380
18 Gorgl Tomas Czech Classic Team CEZ CZ 380
33 Antosova Jana Janeantos 33 CEZ CZ 380
70 Fröhlich Tino MSC Burg Eisenhardt GER CZ 380
71 Teubner Steffen MSC Teutschenthal GER CZ 380
79 Kühnel Stefan MSC Gräfentonna GER CZ 250
141 Riha David Classic Team Holice CEZ CZ 380

Classic bis 60
8 Herkt Ralf GER Yamaha 250
10 Nüssli Danny Classic MX CH CH CCM 630
11 Branda Viteszlav Classic Team Holice CEZ CZ 380
13 Piskacek Martin F Cech Classic CEZ CZ 380
16 Bley Holger GER CZ 380
19 Steude Mike GER CZ 380
24 van der Veen Jahann VMCN NED Maico 400
41 Gerasch Karsten MSC Luckau GER CZ 380
44 Dierolf Rainer MSC Bühlertann GER BSA 500
51 Ritter Lutz MSC Gräfentonna GER CZ 380
53 Schneider Jens GER CZ 380
56 Thiel Stefan MC Kamp Lintford GER CZ 380
62 Guldendops Josef VMCN BEL Maico 440
111 Menning Michael AMC Geseke GER Triumpf Cheney
124 Stockinger Otto MSC Seitenstetten AUT Suzuki 400
811 Haunschmied Adelbert ÖMRC St Georgen AUT CZ 250

Classic bis 66
18 Vernet Rob VMCN NED BSA 500
29 Schreuers Gerrit VMCN NED CZ 250
37 Diwischek Lothar MSC Bruchstedt GER CZ 360
61 Pollhammer Franz Enduroclub W7 AUT CZ 360
65 Wolters Carsten MSC Selinger Land GER CZ 380
86 Polsvoort Gerrit VMCN NED Jawa 600
92 Järvinen Timo Team MC FIN CZ 250
110 Steude Udo GER CZ 380
130 Schöpfel Rolf MC Bernauer Schleife GER Bultaco 360
139 Jaemers Ferdinand VMCF BEL BSA 440
191 Lutz Wilhelm MC Kamp Lindfort GER CZ 380
912 Breitel Hans MSC Gräfentonna GER CZ 380
van d Nieuwenhof VMCN NED CZ 360

Classic ab 66
2 Büttner Wolfgang MCV Rhein Main GER Husqvarna 500
6 van den Brom Jan VMCN NED BSA 500
8 Gloudemans Nico VMCN BEL BSA 500
10 Bezdicek Frantisek MX Classic Holice CZE CZ 380
13 Hotka Volker GER CZ 360
14 Völkner Klaus DMV GER BSA 500
15 Stipek Jaroslav CZE CZ 380
26 Sonnenberg H-Jürgen GER Maico 360
28 Völker Siggi 4 Takt Friemel Team GER BSA 500
30 Pedersen Martin Danmark MC DEN BSA 441
31 Polsvoort Hans VMCN NED Matchless 600
54 Kase Petr CZE CZ 380
73 van Broekhoven Herman VMCN BEL Ducati Cheney
75 Reissmann Klaus GER CZ 380
76 Larsen Kai DEN Matchless 600
93 van Dijk Piet VMCN NED BSA 500
115 Arkema Jacob KNMV NED Bsa 440
118 Krejcik Jiri Classic Team Holice CZE CZ 380
125 Ricar Petr CMX Czech Team CZE CZ 380
155 Homan Jacub VMCN NED CZ 360
159 Jaemers Roger VMCF BEL Husqvarna 360
195 Valtonen Jakke Classic MX Fin FIN BSA Metisse
281 Haupt Bernd MX Spass Team GER CZ 250

Twin-Shock bis 50
1 Eissner Tino Team Neubert Racing GER Maico 490
12 Geboers Scott Suzuki Vintage Geboers BEL Suzuki 420
15 Völker Jana 4 Takt Friemel Team GER KUWI 350
22 Hoffmann Ondrej MX Brezina Team CEZ Suzuki 400
26 Schreuers Jurgen ADS MXN NED CZ 380
27 Mann Markus MC Groß Glienicke GER KTM 250
41 Leitner Josef MSC Seitenstetten AUT Yamaha 600
42 Hazdra Zdenek Hazdra racing CEZ Suzuki 400
55 Mazanik Rastislav MC Sverepec SK CZ 380
61 Trautmann Danny MSC Bruchstedt GER Maico 490
75 Kasparek Michal Motobad CEZ Yamaha 465
77 Hamels Jonas BEL Suzuki 465
79 Kühnel Stefan MSC Gräfentonna GER CZ 250
81 Eck Torsten CZ Classic Team GER CZ 125
83 Blauwitz Sven Rockmann B Racing GER KTM 250
84 Witte Uli GER Yamaha 550
86 Daverio Alessandro Daverio Formula AUT Maico 490
90 Hoffmann Toni GER Yamaha 125
94 Van Haren Jarno VMCN NED Maico 490
124 Feyenklahsen Chris Huski Sport M Land GER Husqvarna 500
152 Peeters Steven MX Team Peeters BEL Maico 490
160 Rockmann Mormann Rockmann B Racing GER KTM 420
185 Zöchinger David Team Zylinder AUT Maico 490
277 van Breow KA Burgdorf GER CZ 250
333 Brand Tobias Suzuki Trautmann GER Suzuki 250
433 Drozda Josef MC Sverepec SK Honda 500
615 Hens Ake UMC BEL Yamaha 490
Kirsch Stefan GER honda 500

Twin-Shock 50+
2 Weber Michael Weber Racing Team GER Husqvarna 500
4 Leselink Lubert VMCN NED SWM 250
6 Voigt Heiko HVM Racing GER Suzuki 125
7 Schneider Konrad MC Neustadt GER Yamaha 465
10 Geboers Jan Suzuki Vintage Geboers BEL Suzuki 420
13 Paulussen Michel VMCN BEL Honda 600
16 Scheer Andreas MSC Hünenburg GER Maico 490
19 Stadlbauer Josef EVAG Racing AUT KTM 250
20 Nielsen Jan W. DEK Husqvarna 500
22 Schön Peter Stag Racing GER Maico 250
23 Tuik Fokke VMCN NED Suzuki 500
27 Minkhorst Gerben MC de Bougie NED Maico 490
33 Mischel Andreas Celler Trail Club GER Mau Ho 500
35 Lollies Dirk Fichtenring Burg Stargard GER Maico 250
37 Möhring Peter Fichtenring Burg Stargard GER Maico 250
42 Nattermann Edmond Team Luxembourg BEL Yamaha 465
43 Hazdra Zdenek Hazdra Racing CEZ Maico 250
44 Reed Kevin Suzuki Vintage Geboers ENG Suzuki 500
47 Dieminger Herbert Team Zylinder AUT Puch 350
52 Mühlig Helge MSC Teutschenthal GER Suzuki 250
53 Pagacik Viktor MC Sverepec SK CZ 250
57 Wutzl Franz Team Zylinder AUT Maico 250
60 Schleider Klaus Dieter Team Schleider GER Yamaha 125
64 Hesse Bernd GER Husqvarna 350
66 Spitzner Günter Husqvarna Rosenberger AUT Husqvarna 500
68 Leichsenring Ronny MC Culitzsch GER Suzuki 250
69 Lollies Frank AMC Geseke GER CZ 250
71 Tuma Peter STS Chvojkovice Brod CEZ Can Am 250
84 Marien Eddy VMCF BEL Suzuki 370
91 Hermann Bernd MSC Schneitheim GER Suzuki 250
97 Verlinden Chris VMCN BEL Husqvarna 500
98 Machnitzki Herbert HM Moto Racing GER Yamaha 500
103 Hens Daniel UMC BEL Honda 600
137 Feldt Andreas MC Grevesmühlen GER Maico 490
146 Stricker Gerhard Team Zylinder AUT Maico 490
147 Dietzmann Sven MSG Eberswalde GER Maico 490
165 Hulshof Jan VMCN NED Maico 400
184 Witte Uli MC Bernauer Schleife GER Yamaha 550
256 van Giles Edgar VMCN NED Suzuki 500
257 Creutzburg Stefan 257 Racing GER Honda 125
321 Würker Lutz Classic Enduro Lobsdorf GER KTM 250
500 Rogoll Eckhard Rogoll Motors GER Husqvarna 500
518 de Vries Peter MC Boizenburg GER KTM 250
601 Stannek Dirk Team Stannek Racing GER Honda 250
858 Warber Jörg MCC Tessin GER Maico 250
871 Behnecke Olaf MC Boizenburg GER Maico 400
882 Dohs Ralf EMX Rostock GER Maico 440
901 Minderlein Richard Offroad Classic Team GER Husqvarna 500

EVO pre 90 (-38 J.)
3 Seifert Pierre GER Kawasaki 500
4 van Dulmen Hannamax MS NED Suzuki 250
7 Raudies Kai Raudies Racing GER Honda 125
15 Daneels Seppe UMC BEL Honda 250
17 Plavecky Radek CZE Honda 125
20 Sander Marcel AMC Langgöns GER Maico 250
25 Schleider Felix MSC Wüsten GER KTM 250
36 Schunke Domenik GER Suzuki 250
43 Panacek Tomas RB Motoparts CZE Honda 250
46 Madera Adam Motobard CZE Suzuki 125
67 Pijnen Johan VMCN NED Honda 250
72 Mussehl Erik MC Fichtenring GER Honda 250
77 Commer Martin Raudies Racing GER Suzuki 250
86 Fehling Martin MC Schwerin Süd GER Honda 250
90 Menzel Clemens CM Performance GER Honda 500
92 Musil Jindrich CZE Honda 500
93 Behnecke Eric MC Boizenburg GER Maico 500
94 Leichsenring Maximilian GER Yamaha 250
105 Husak Jiri RB Motoparts CZE Honda 250
111 Westerhof Martyn VMCN NED Husaberg 500
112 Gough George ACO OK ENG Kawasaki 500
115 Eckhardt Pascal Team Hornik GER Yamaha 250
116 Peeters Kristof MX Team Peeters BEL Suzuki 250
120 Schlosser Tanja MX Spaß Team GER Yamaha 125
125 Schleider Fred Team Schleider GER Yamaha 490
135 Lollies Philipp Fichtenring Burg St GER Honda 250
151 Friedrichs David Erfurt GER Honda 500
189 Vetter Lukas Salimk MX GER KTM 125
301 Sameys Jarno UMC BEL Honda 250
338 Müller Andre AMC Langgöns GER Yamaha 250
389 Fischer Dominic ZIMBA Racing GER Honda 250
702 Scheibe Tracy Team MX Spaß GER Yamaha 125
722 Mühlig Marcel Team Zylinder GER Honda 250
730 Bartos Petr Orion Racing CZE Kawasaki 500
861 Kersten Brayn Team Pils NED Kawasaki 250

EVO pre 90 (38 – 50 J.)
1 Gross Tomas MSC Ettringen GER Honda 250
4 Schadenberg Hardy Team Schadenberg GER Kawasaki 500
5 Raudies Veit Raudies Racing GER Suzuki 250
6 Adriaanse Karin VMCN NED Honda 250
8 Paasch Sebastian Holiday Racing GER Kawasaki 500
9 Margetic Niki Margetic Racing BEL Honda 500
13 Hammerl Georg MSC Feistenau AUT Kawasaki 500
16 Dubriang Kim Limhamns MK SWE Suzuki 250
22 Lucas Dirk MC Wolgast GER Honda 250
24 Nagel Michael MC Grevesmühlen GER Suzuki 125
26 Roth Michael Team Schadenberg GER Kawasaki 500
28 König Dirk MSC Gräfentonna GER Honda 500
29 Kansky Tomas Berous Team CZE Honda 125
30 Stijner Edgar VMCN NED Suzuki 250
33 Meininger Steffen GPM Performance GER Kawasaki 500
34 Martinz Mario Motorsport Chynov AUT Suzuki 250
37 Dittrich Heiko HD Racing GER Honda 500
44 Deidda Alessio ITA
52 Krüger Thomas Kawasaki Team Pfeil GER KTM 250
61 Philipp Sven Honda Team Stannek GER Honda 250
69 Kreibke Julius Team Sauritz GER Honda 125
74 Fiebing Karsten MSC Rügen GER Honda 250
75 Körbs Michael GER Kawasaki 500
76 Lemaire Christophe BEL CCM 560
77 Herlitschke Ronny MSC Fürstlich Drehna GER Kawasaki 500
80 Brose Dirk D&D Racing Team GER Honda 250
89 Spichal Ulli AMC Sonnefeld GER Cagiva 125
101 Adriaanse Thomas VMCN NED Honda 500
114 Raudies Maik MC Reinsdorf GER Kawasaki 500
124 Werner Mirko Team Maico GER Maico 250
127 Kraus Marek Hazdra Racing CZE Honda 250
128 Straka Adolf AS4 Racing CZE Kawasaki 500
130 Pletka Libor JD 191 Racing CZE Suzuki 250
171 Bodeutsch Dirk GER Honda 500
175 Kasparek Michal Motobard CZE Yamaha 125
177 Kley Marco Fischer Kawasaki GER Kawasaki 125
178 Roeser Sbastian MSC Triptis GER Yamaha 250
193 Seeler Mike MC Groß Glienicke GER Honda 500
206 Barowski Andre MC Schwerin Süd GER Suzuki 350
262 Pijnen Peter VMCN NED Honda 250
371 Rothämel Stephan MSC Schönebeck GER Honda 125
986 Gutberlet Steffen MSC Pößneck GER Yamaha 125

EVO pre90 50+
2 Müller Herbert MSC Ingersheim GER Honda 250
3 Mussehl Herbert MC fichtenring GER Honda 250
5 Genscher Stefan Raudis racing GER Honda 500
11 Van den Egerde Paul VMCF BEL Suzuki 250
13 Kopp Thomas MC Tauperlitz GER Suzuki 250
16 Scheers Danny VMCF BEL Suzuki 250
37 Feldt Andreas MC Grevesmühlen GER Yamaha 125
41 Vogt Jürgen MC Zepernick GER Yamaha 250
46 Fehling Bernd MC Rehna GER Yamaha 250
50 Knöner Ulrich Raschi Ulli GER Yamaha 125
51 Völkner Jan GER Honda 250
62 Lia Jörgi MSC F GER Honda 250
66 Schleider Thomas MSC Wüsten GER KTM 500
68 Bari Dusan Motobard CEZ Yamaha 125
69 Van Ahlen Mike GST R Team Berlin GER Yamaha 250
88 Lechner Volkram MC Werdau GER Honda 250
92 Järvinen Timo Team MC FIN Honda 250
94 Leichsenring Ronny MC Culitzsch GER Yamaha 250
101 Herbst Thomas TH Racing GER Cagiva 250
120 Starke Torsten Tobi MX R Team GER Honda 600
125 Pflenzel Mike Stielergruppe MX GER Honda 250
162 Fehling Frank MC Schwerin Süd GER Honda 250
168 Hornig Steffen Team Hornig GER Honda 250
263 Koch Detlev MX Virus GER KTM 250
389 Pflenzel Frank MC Tauperlitz GER Kawasaki 250
433 Drozda Josef NC Sverepec SK Honda 500
511 Vöckler Dirk MSC Börger GER Honda 250
901 Haupt Andreas MX Spass Team GER Yamaha 250
908 Vogel Andreas Racing Team Greiz GER Kawasaki 500

Foto intro: classicmotocross.cz

Uw reacties