Friday update Vets MXdN Farleigh Castle!

Friday update Vets MXdN Farleigh Castle!
Decrease Font Size Increase Font Size Taille du texte Imprimer

In Farleigh Castle is er intussen leven in de brouwerij gekomen. De meeste teams zijn gearriveerd en maken zich klaar voor de technische keuring van de motoren vandaag en een eerste verkenning van het circuit. Die verkenning moet op vrijdag te voet gebeuren, want de officiële oefeningen zijn pas voor morgen.

Wij hadden het al bijna opgegeven maar zonet kregen we dan toch de volledige lijst van landenteams binnen. Hoog tijd dus om deze hier online te zetten. Ook vonden we een video met de eerste meters van Kurt Nicoll op de KTM. Hij mocht als enige op de crossmotor op vrijdag en moest enkele rondjes afhaspelen voor de Britse TV-zender ITV.

 

 

Twinshock Teams

  • Denemarken:            Per Pederson, Jesper Lassen, Per Jensen, Egon Schmidt.
  • Engeland:                  Alex Rach, Wayne Butt, Terry House, Rick De-Feu.
  • Oostenrijk:                Sigi Bauer. Thomas Egger, Michael Gritsch, Michael Nowotny.
  • Luxembourg:            Didier Stommen, Daniel Thomas, Mikael Despontin, Edmond Nattermann.
  • België Maico:            Jan Blancquaert, Bjorn Verdoodt, Steven Peeters, Michael Paulussen.
  • Noord Ierland:          Adrian Lappin, Stephen Kelly, Michael McBride, Jonathan McBride.
  • Guddlers Scotland:  Craig Smith, Paul Chiappa, Gordon Montana, Brian Alexander.
  • USA:                           John Dowd, Doug Dubach, Mike Brown, Ivan Tedesco.
  • North of England:    David Campbell, Lance Marshall, Gary Parker, Lee Holland.
  • Husqvarna Inter.:    Mervyn Anstie, Ross Sturmey, Kris Rosenberger, Hans Jurgen Rottler.
  • Southern Counties:  Ben Masters, Howard Standfield, Gary Chapple, Phil Lewis.
  • Team British HVA:   Barry Ranson, Matthew Thomas, Wayne Lemarquand,Rob Foden.
  • Team Canada:            Sandy Loutitt, Robin Dohlman, Andy McAlpin, David Halawell.
  • Team North. Ireland:Michael McBride, Stephen Kelly,Adrian Lappin, Johnathon McBride.
  • Team germany:          Frank Teitz, Laurent Lacasse, Tino Eissner, Maik Kaltenberg.

EVO Teams

  • USA:                           John Dowd, Doug Dubach, Mike Brown, Ivan Tedesco.
  • Great-Britain:           Kurt Nicoll, Mark Eastwood, Phil Mercer, Stephen Sword.
  • Belgium:                    Danny Scheers, Filip Van Dijck, Jurgen Van Nooten, Laurent Lacasse.
  • Germany:                  Hardy Schadenberg, Michael Roth, Ronny Herlitschke, Steffen Meininger.
  • Munster Ireland:     Hilton Hincks, James Sinnott, Dave Harpur, Garry Sullivan.
  • Denmark:                  John Egholm, Soren Mortensen, Ove Hansen, Peter Skov Larsen.
  • Canada:                      Sandy Loutitt, Robin Dohlman, Andy McAlpin, David Halawell.
  • Louden Scotland:    Paul Johnston, Morton Hannah, John Crawford, Kevin Rosie.
  • Inter. Air Hammer: Rob Stringer, Rory ONeill, Lee Jackson, Mossey Drennan.
  • SouthWest EVO:      Joshua Coppins, Mark McGill, Gary Henson, Kevin Sanders.
  • Team Wales:              Mark Jones, Gary Davies, Shaun Copeman, Andrew Watkins.
  • Northern Ireland:     Neil Thompson, Gordon Crockard, Stephen Kelly, Adam Lyons.
  • Scotland Legends:     Stewart White, Darren Scott, Billy Mackenzie, Ian Wilson.
  • South East:                 Martin Cuddy, Jon Barfoot, Danny Tollet, Jason Morettes.

Uw reacties