Les 2 heures de la Chinelle op 10 augustus!

Les 2 heures de la Chinelle op 10 augustus!
Decrease Font Size Increase Font Size Taille du texte Imprimer

In het weekend van 9, 10 en 11 augustus is er de jaarlijkse 12 uren van La Chinelle. De legendarische endurowedstrijd bestaat al sinds 1980 en ontstond onder de impuls van zesvoudig wereldkampioen Joël Robert en zijn team van de Motor Union du Pays Noir. De eerste editie vond plaats op de esplanade van Franchimont. Dit jaar is “La Chinelle” dus toe aan hun 40ste editie!

In 2010 nam de onderneming Event See de fakkel over om dit succesvolle project verder te zetten. De 12h van La Chinelle is intussen het tweede grootste enduro-evenement van Europa. De wedstrijd bestaat uit drie delen: De bekende 12 uren, de Mini Chinelle en de Historique 2H. Deze laatste is een wedstrijd op zaterdag 10 augustus speciaal voor vintage enduro’s onderverdeeld in twee categorieën: De course Vintage voor motoren gebouwd voor 31/12/1982 en de course Evolution voor motoren gebouwd tussen 1983 en 1989. Beide categorieën rijden telkens twee uren. Vorig jaar kon de tandem Bjorn Verdoodt/Jan Blancquaert een mooie 11de plaats scoren in deze race.

De course Vintage start op zaterdag om 10u15. De course Evolution is ook op zaterdag en start om 17u. De reglementen van deze twee enduroreeksen kan je hier nalezen, inschrijven doe je via dit formulier. De 12h de La Chinelle vind plaats in Franchimont, een deelgemeente van Philippeville. Alle info van deze wedstrijd kan je nalezen op https://lachinelle.be.

Vrijdag 9 augustus 2019

  • 09h00 – 20h00 : Accueil des participants au secrétariat, club de foot de SURICE
  • 15h00 – 17h30 : Contrôle technique, place de PHILIPPEVILLE
  • 15h00 : Présentation des équipages sur la place de PHILIPPEVILLE
  • 18h00 : Parade des équipages vers la Chinelle
  • 18h00 – 21h00 : Contrôle technique Mini Chinelle & Ancêtres dans le chapiteau paddock historique
  • 21h00 : Fermeture de l’accès aux stands

Zaterdag 10 augustus 2019

  • 7h – 9h45 : Contôle administratif (Mini Chinelle / Vintage / Evolution ) club de foot de SURICE
  • 7h – 8h : Contrôle technique Mini Chinelle & Ancêtres (Vintage / Evolution) dans le chapiteau paddock historique
  • 8h – 9h : Briefing Mini Chinelle
  • 8h – 9h15 : Essais Vintage & Evolution
  • 9h30 – 10h : Essais Mini-Chinelle
  • 10h15 – 12h15 : Course 2h Vintage
  • 12h30 – 14h30 : Course 2h Mini-Chinelle
  • 14h45 – 15h45 : Essais libres 12 H
  • 15h45 – 16h45 : PAUSE / REMISE EN ÉTAT DU CIRCUIT
  • 16h00 : Remise des prix Mini-Chinelle
  • 17h00 – 19h00 : Course 2h Evolution
  • 19h30 : Remise des prix Vintage & Evolution
  • 20h00 – 23h00 : Essais officiels (1h chrono 20h30-21h30) tous les pilotes devront  au moins faire un tour
  • 23h30 : placement des motos en grille départ 12 H
  • 23h50 : Fermeture sortie des stands
  • 00h00 : Départ des 12h de la Chinelle

Zondag 11 augustus 2019

  • 12h00 : Fin de la course
  • 12h15 : Podium et remise des prix de la Chinelle

Related Post

Uw reacties