Twee uren Oldtimers La Chinelle: De deelnemers!

Twee uren Oldtimers La Chinelle: De deelnemers!
Decrease Font Size Increase Font Size Taille du texte Imprimer

De 12 Uren van La Chinelle heeft ook dit jaar een wedstrijd voor vintage motoren. William Hacardiaux, die de fakkel overnam van Bernard Stennier, zal twee races organiseren van twee uur met machines die de geschiedenis van off-road motoren vertegenwoordigen. Wat staat er op het menu voor liefhebbers van oude enduro motoren?

Een reeks Vintage: Voor motoren gebouwd vóór 31/12/1982. De race is op zaterdag 10 augustus van 10:15 tot 12:15.
Een reeks Evolution: Voor motoren gebouwd tussen 1983 en 1989. De race is op zaterdag 10 augustus van 17.00 tot 19.00 uur.
Alle praktische info over de wedstrijden kan je nalezen via een eerder gepubliceerd artikel. In de onderstaande entry list vindt je ook een aantal motorcrossers terug die actief zijn in de Belgische vintage motocross competitie.

Deelnemers 2 Uurs oldtimers La Chinelle

EVOLUTION

78 Goffard Johan
41 Lefebvre julien
5 Lefebvre Eddy
20 Thijs Marc
57 Jennequin brice Jennequin charles
21 Ledecq Laurent Ledecq Alexandre
82 Denis Tom
72 GOUDIER NICOLAS FOUCHER ROMAIN
71 FOUCHER SIMON BESNARD ANTHONY
19 DARDENNE ERIC FUSILIER ANTOINE
94 winance Frederic Doubels Jose
44 LEROY MAXENCE
23 Mouton Johan Persoons Dimitri
73 LEROY FRANCIS
95 Paquet , Jean Pierre Gohy Bruno
50 doudelet steve mercier gilles
24 0 Vlassenbroeck romain
25 Paquet jeremy Chenoix tanguy
62 DARDENNES BRUNO DARDENNES NICOLAS
49 Benonit guillaume Benonit David
63 Brichot Clément
75 NIVARLET Christian RULMONT Nicolas
26 Ody Aymeric Vandersmissen Alan
27 Van Poucke Kurt Lieven Van Poucke
56 Boudry Hugo Boudry Arnaud
54 LEROY PHILIPPE
88 LEROY NICOLAS
97 Bernard Rémi Disy Alan
38 dachelet christophe
28 Wilfried Meunier Clepkens Olivier
29 benonit didier maxime lainé
98 Martens Daymond Vandersmissen Serge
31 Blaise Bruno Blaise Antoine
32 Palmaerts Cédric Maricq Luc
10 Lajoix Félicien Valero Matinez Mario
33 SELVES ALEXANDRE BALANDINI KEVIN
34 Buchet Philippe Buchet Julien
35 patrick lagamme arille servais
36 Dessureau pascal
37 Dufey Sébastien Dufey Laurent
39 Orbant Bastien Fourrez Cyril
40 Demierbe Hadrien
6 THOMAS DANIEL Leonard Olivier
42 Havelange François Dachet Laurent
11 lefebvre julien detienne maxime
43 LEFEBVRE
12 Barthelemi cedric dops sebastien
102 Sprumont Tanguy Dardenne Christopher
51 Tonolli sebastien Detimmerman laurent
30 Pirot loic Maquel Jérôme
52 collin yves Collin Benjamin
100 Nicola STAMPAERT Gregory HOLVOET
13 gillard fabian Gillard Fernand
22 Godfriaux Pierre Bloquiau Benoit
2 augustin warscotte warscotte antoine
67 Haumont stany
66 Martin Jean Michel
64 MARCHAL Elise RIBOUX Alain
83 Dandoy Olivier Rousseau Christopher
84 poulin ismael dardenne christopher
77 Brik Schelfaut Thomas Adriaanse
79 rossignol yoan Rossignol Nicolas
85 Warscotte Etienne Warscotte Germain
80 Pirson Simon Hesse Pierre Yves
81 erika buisseret Martin Florian
93 Motte Manu
87 Dropsy Eric Rudy finet
68 Salingros Christophe Preud’homme Olivier
7 CHAMPENOIS Samuel MARTINET Michel
3 bronkart sebastien
96 hercot vincent Donvil Guy
90 morone yohan denayer tom
86 Libert Antoine Disy Kevin
92 loge joel loge steven
4 Wery Gérald
91 claude Dominique Ligot Philippe
45 Claude Florian Doneux Benjamin
99 romain stephane carl deridder
74 van langeveld Cyte philippe
18 Francois Benjamin Neefs Gregory
89 Maupertuis Frederic Simons José
101 Deza Guy Deza Nicolas
14 Dendelot Geoffrey Arnaud thiry
104 Folie Olivier Vanderheyden Philippe
105 Jacquemyn Nathanael Jacquemyn Nathan
106 Scaillet thomas Scaillet carl
109 Kumps Jean-François
110 Bogaert Thierry Brichart Quentain
111 Fohal Romain Wauthier Damien
112 Mantelle Duverger Nathan
113 Staumont Amaury
116 Franssen jason Franssen Philippe
118 Goffard Serge
119 ULBRICH FREDERIC LALOUX STEVE
120 Mathieu Colignon Antoine Lambeau
121 Ittelet Bastien Lebrun Cinvent
122 Tournay Lucien

 

VINTAGE

7 DANDOY ANTOINE
73 LEROY FRANCIS
18 Colon Philippe
65 Dubois etienne Dubois François
76 eddy jouret
62 DARDENNES BRUNO DARDENNES NICOLAS
58 SEFCSIK Caroline Marchal Elise
75 NIVARLET Christian BOUDRY Arnaud
54 LEROY PHILIPPE
53 DENIS Albert DENIS Mike
46 RULMONT NICOLAS
8 DELPIERRE Marc
9 heuschling carlo
10 Lajoix Félicien Valero Matinez Mario
14 Gillain florent Gillain laurent
15 yernault michel
16 PARIDAENS THIERRY
17 VINX LUC VINX JONATHAN
6 THOMAS DANIEL Leonard Olivier
11 lefebvre julien detienne maxime
12 Barthelemi cedric dops sebastien
47 BIETLOT Hubert GHISLAIN Franz
59 vanbaelen emmanuel
55 Tissier steve Constant bernard
61 Wuestenberghs jean-luc
3 bronkart sebastien gillard fernand
22 Godfriaux Pierre Bloquiau Benoit
60 Colignon Charles
83 Dandoy Olivier Rousseau Christopher
84 poulin ismael dardenne christopher
86 MARTIAT JEAN-LUC TEMMERMAN LUC
81 erika buisseret Martin Florian
69 Brillens Erik Van Volsem Marc
70 Aerts Pascal Aerts Didier
94 Cleppert mélissandre Cleppert Jean
23 bolland richel yernaux bernard
24 RICHELLE Martial
74 van langeveld Cyte philippe
4 Dorsimont Bernard Sarazyn Thierry
77 Deladriere Dominique Bertieaux Steve
71 LAMBOT Régis LAMBERMONT Damien
89 Maupertuis Frederic Simons José
101 Deza Guy Deza Nicolas
100 Goffart Martin Goffart Daniel
99 Graux Philipe Gregory neefs
103 PORSON GERARD Denuit Jean-Jacques
104 Folie Olivier Vanderheyden Philippe
107 yernaux corentin
108 DAMMAN PHILIPPE BARCHMAN CORENTIN
114 Jean-Paul Hossay Coussaert Mallory
115 Albert Franck Albert Dominique
117 LESUISSE CHRISTIAN LESUISSE ALEXANDRE
121 Ittelet Bastien Lebrun Cinvent
123 COUSSAERT MAXENCE JOBKENNE JOHN
122 Tournay Lucien
124 Van Laethem Quentin

Uw reacties