Kalender

2019

 

 

Belgie – Belgique

BOTC (Belgium Old Timers Championship)

  1. 13/04  Tildonk-Haacht       VLM  (EOT)
  2. 21/04  Vollezele (zondag)  VMCF
  3. 04/05  Molenbeersel           VLM  (EOT)
  4. 18/05  Zoutleeuw                 VMCF
  5. 09/06  Moresnet (zondag)  VMCF
  6. 29/06  Hasselt                      VLM  (EOT)
  7. 06/07  Genk                           VMCF
  8. 13/07  Retie                            VLM  (EOT)
  9. 20/07  Warsage                     VMCF
  10. 10/08  Koningshooikt          VMCF
  11. 17/08  Kampenhout             VLM  (EOT)
  12. 24/08  Huldenberg              VMCF
  13. 31/08  Wachtebeke              VMCF
  14. 07/09  Kersbeek                   VMCF
  15. 14/09  Broechem                  VLM   (EOT)
  16. 21/09  Wambeek                  VMCF Team Trofee
  17. 28/09  Reet                           VLM  (EOT)

23/02 Westmeerbeek pilotenvergadering 14u voetbalkantine

  • EOT = Eddy’s Oldtimer Trophy

AMPL Oldtimers

  1.  16/03  Winville
  2.  23/03  Libin
  3.  06/04  Grandvoir
  4.  27/04  Vaux-sur-Sûre
  5.  04/05  Haid Haversin
  6.  01/06  Dürler
  7.  20/07  Harzy
  8.  27/07  Wéris
  9.  31/08  Willancourt
  10.  07/09  Bercheux
  11.  14/09  Nismes

Meer info: https://ampl.be/


Europa

 

ECMO (European Classic Motocross Organisation)

  • 27/04                  Casale Monferrato Italië                     CEC-1
  • 25/05                  Ramonchamp Frankrijk                      CEC-2
  • 06/07                  Netolice  Tsjechië                                  CEC-3
  • 21/09                  Marum  Nederland                               CMCdN

Meer info:www.classicmotorsport.org


CEMAR (Classic European Motocross Association of Riders)

  • 04/05  Aalborg             Denemarken  CEMAR 1
  • 09/06  Jüterbog           Duitsland        CEMAR 2
  • 03/08  Linköping         Zweden           CEMAR 3
  • 04/08  Linköping         Zweden           CEMAR 3

Meer info: www.classicmx.se


 Nederland – Pays-Bas

Nederlands Kampioenschap Vintage MX

  • 24/03  Eersel                50cc, C60, TS, P90/95
  • 07/04  Boekel               50cc, C60, TS, P90/95
  • 14/04  Markelo            50cc, C60, TS, P90/95, BR
  • 22/04  Utrecht             50cc, C60, TS, P90/95, BR
  • 05/05  Vledderveen    TS, P90/95, BR
  • 19/05  Emmen             50cc, C60, TS, P90/95
  • 15/06  Lochem             50cc, TS, P90/95
  • 23/06  Hummelo         50cc, C60, TS, P90/95
  • 30/06  Son                    50cc, C60, TS, P90/95
  • 07/07  Geldermalsen  50cc, TS, P90/95, BR
  • 24/08  Hellendoorn    C60, TS, P90/95, BR
  • 31/08  Gouda                50cc, C60, TS, P90/95, BR
  • 15/09  Den Dungen     50cc, C60, TS, P90/95, BR
  • 06/10  Arnhem             50cc, C60, TS, P90/95

50cc = Classics 50cc
C60 = Classics 60+/60-
TS = Twinshocks 50+/50-
P90 = Pré 90
P95 = Pré 95
BR = Brommers

Meer info: http://vmcn.mx

 


Andere wedstrijden – d’autres compétitions

 

  • 01/02 Le Touquet (F) Enduropale Vintage
  • 02/03 Kleinhau (D) Oldtimer mx training
  • 12/03  Daytona (USA) Vintage Supercross
  • 21/03  Genk Vintage motocrosstraining 1
  • 28/03  Genk Vintage motocrosstraining 2
  • 04/04  Genk Vintage motocrosstraining 3
  • 20/04  Heusden-Zolder oldtimerreeks JMS
  • 20/04  Kleinhau (D) Oster Veteranen Training
  • 27/04  Genk oldtimerreeks VMCF-DAMCV
  • 27/04  Olmen Hondapark oldtimerreeks JMS
  • 28/04  Laubus-Eschbach (D) Int. vintage sidecars
  • 11/05  Teutschenthal (D) Int. vintage cross Talkessel Classics
  • 25/05  Marshfield, Wiltshire (UK) Apico 2-Stroke Festival
  • 26/05  Marshfield, Wiltshire (UK) Apico 2-Stroke Festival
  • 31/05  Kleinhau (D) Flutlichtrennen
  • 15/06  Schwanenstadt (A) Int. Vintage motocross
  • 15/06  Lochem (NL) Int. Classics 60+/60-
  • 29/06  Le Bugue (FR) MX Maico Mondial
  • 30/06  Le Bugue (FR) MX Maico Mondial
  • 27/07  Pulderbos  Maico-Cup en Open vintagereeks
  • 03/08  TBA (UK) Apico 2-Stroke Festival
  • 04/08  TBA (UK) Apico 2-Stroke Festival
  • 24/08  TBA (FR) Classic Nations
  • 25/08  TBA  (FR) Classic Nations
  • 31/08  Brou (FR) International Vintage cross
  • 01/09  Brou (FR) International Vintage cross
  • 07/09 Farleigh Castle (UK) Vets MXdN
  • 07/09 Lugnorre (CH) Internationale vintage motocross
  • 08/09 Farleigh Castle (UK) Vets MXdN
  • 08/09 Lugnorre (CH) Internationale vintage motocross
  • 21/09  Sellindge, Kent (UK) Apico 2-Stroke Festival
  • 22/09  Sellindge, Kent (UK) Apico 2-Stroke Festival
  • 28/09  Apolda (D) Paul Friedrichs Gedenklauf
  • 29/09  Apolda (D) Paul Friedrichs Gedenklauf