Kalender 2022

Kalender 2022

Belgie – Belgique

BOTC (Belgium Old Timers Championship)

  • 9 april – Tildonk-Haacht VLM
  • 16 april – Lummen VLM
  • 7 mei – Sint-Huibrechts-Lille VLM
  • 21 mei – Genk VLM
  • 5 juni – Moresnet VMCF
  • 25 juni – Paal VMCF
  • 2 juli – Koningshooikt VMCF
  • 9 juli – Retie VLM
  • 6 augustus – Warsage VMCF
  • 14 augustus – Attenhoven VMCF
  • 20 augustus – Kampenhout VLM
  • 27 augustus – Huldenberg VMCF
  • 3 september – Kersbeek VMCF
  • 17 september – Broechem VLM
  • 24 september – Wambeek VMCF
  • 1 oktober – Reet VLM
  • 29 oktober Nacht der Kampioenen zaal Elckerlyc, Sint-Lambrechts-Herk

 


AMPL Oldtimers 

  • 26 mars : Libin
  • 9 avril : Haid-Haversin
  • 23  avril : Vaux-sur-Sûre
  • 30 avril : Bertrix
  • 14 mai : Cherain
  • 28 mai : Dürler
  • 2 juillet : Gesves
  • 30 juillet : Wéris
  • 20 Août : Recht
  • 27 Août : Méan
  • 3 septembre : Willancourt
  • 10 septembre : Bercheux
  • 24 septembre : Moircy

Meer info: https://ampl.be/


Europa

ECMO (European Classic Motocross Organisation)

  • 07-05 Stribro Tsjechië  CEC-1
  • 02-07 Rhenen Nederland  CEC-2
  • 30-07 Casale Monferrato Italië  CEC-3
  • 17-09 Culitzsch Duitsland CMCdN

Meer info: http://www.classicmotorsport.eu


CEMAR (Classic European Motocross Association of Riders)

  • 7 mei Jüterbog Duitsland
  • 28-29 mei Dall (Aalborg) Denemarken
  • 12-14 augustus Linköping Zweden

Meer info: www.classicmx.se


FIM Vintage MX European Cup

  • 3-4 september Mladina Kroatië

Meer info op http://www.fim-europe.com/

 


 Nederland – Pays-Bas

Nederlands Kampioenschap Vintage MX

  • 10-4 Boekel (onder voorbehoud)
  • 17-4 Holten
  • 01-05 Boekel
  • 8-5 Delfzijl
  • 15-5 Sint Isidorushoeve
  • 29-5 Geldermalsen
  • 5-6 Groesbeek
  • 12-6 Lochem  Internationaal
  • 19-6 Hummelo
  • 26-6 Eersel
  • 17-7 Den Dungen
  • 11-9 Son
  • 18-9 Markelo
  • 9-10 Emmen

50cc = Classics 50cc
C60 = Classics 60+/60-
TS = Twinshocks 50+/50-
P97 = Super Evo, 40+, 125cc en Open

Meer info: https://vmcn-mx.nl/


Internationale wedstrijden – Compétitions international

  • 25-02  Le Touquet (F) Enduropale Vintage
  • 17-03  Genk (B) oldtimertraining 1
  • 24-03  Genk (B) oldtimertraining 2
  • 31-03  Genk (B) oldtimertraining 3
  • 16-04  Kleinhau (D) Oster Veteranen training
  • 30-04  Mons-Ghlin (B) Vintage & EVO reeks
  • 12-05  Genk (B) Oldtimertraining AMC Genk
  • 27-05  Kleinhau (D) Flutlicht motocross
  • 09-06  Genk (B) oldtimertraining
  • 18-06  Genk (B) AMC Genk oldtimercross
  • 26-06  Saint-Herblain (F) MX50 Euronations
  • 27-06  Saint-Herblain (F) MX50 Euronations
  • 09-07  Teutschenthal (D) Talkessel Classics
  • 16-07  Den Dungen (NL) Maico Motocrosstreffen
  • 30-07  Erpent (B) Namur Legend Int. Vintage motocross
  • 31-07  Erpent (B) Namur Legend Int. Vintage motocross
  • 12/14-08 Linköping (S) VMXDN 1 Vintage 50cc
  • 20-08  Ahun (F) Motocross Nations Classique
  • 21-08  Ahun (F) Motocross Nations Classique
  • 27-08  Foxhills (UK) Vets MXdN
  • 28-08  Foxhills (UK) Vets MXdN
  • 28-08  Orp-Le-Grand (B) Trophee 875 des Nations
  • 28-08  Ahun (F) Motocross Nations Classique
  • 29-08  Ahun (F) Motocross Nations Classique
  • 10-09  Farleigh Castle (UK) Vets MXdN
  • 11-09  Farleigh Castle (UK) Vets MXdN
  • 18-09  La Couronne (F) Mémory Moreau / 100% More’O race
  • 19-09  La Couronne (F) Mémory Moreau / 100% More’O race
  • 24-09  Hawkstone Park (UK) World Vets Motocross 2022
  • 25-09  Hawkstone Park (UK) World Vets Motocross 2022
  • 15-10  Pietramurata (I) RSP Classic VMXIT + VMXDN 2 Vintage 50cc
  • 16-10  Pietramurata (I) RSP Classic VMXIT + VMXDN 2 Vintage 50cc