Merry Christmas

Merry Christmas
Decrease Font Size Increase Font Size Taille du texte Imprimer

Het is voor de tweede keer dat Kerstmis gevierd wordt onder coronamaatregelen. Wij wensen jullie desondanks van ganser harte fijne feestdagen toe met de boodschap: ‘alles komt goed!’. Wij verzamelden voor u de mooiste kerstboodschappen op social media. De meest speciale staat hierboven en komt van niemand minder dan Torsten Hallman. 

Zijn boodschap luidt als volgt: ‘Oh nee, niet dit jaar weer! Weer een Kerstmis waar de wereld nog steeds op zijn kop staat. Ook dit jaar krijg ik mijn verdomde kerstboom niet in orde… Maar ….. , een hoopvol 2022 is in zicht. Vrolijk Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar aan alle vrienden! Vrolijk kerstfeest en gelukkig nieuwjaar!

 

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door MX for Kids (@mxforkids)

 

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Vintage MX Indonesia (@vintage_mx_indonesia)

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Tanel Leok (@tanelleok)

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door DGVMG (@dg533)

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Lisa Leyland (@lisaleylandtv)

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Alpinestars MX and Off-Road (@alpinestarsmx)

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Dave Strijbos FanPage (@davestrijbos1)

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Davy Pootjes #46 🦁 (@davypootjes)

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Cooper Webb (@cooperwebb2)

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Jeremy McGrath (@jeremymcgrath)

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Tony Blazier (@tonyblazier)

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Ricky Carmichael (@rickycarmichael)

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Mxmx Grietje (@mxgrietjemxpics)

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Nicholas Lapucci (@nicholaslapucci211)

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Tommy Searle (@tommysearle100)

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Jukka Sintonen (@jukkasintonen)

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door BT Racing Team (@btracingteam)

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door S72 Gin By Stefan Everts (@s72ginbystefaneverts)

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Tim Van Echelpoel (@tvephoto)

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Haan Wheels (@haan_wheels)

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Jeff Ward (@jeffward3x)

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door SDM Corse Motocross Team 🇮🇹 (@sdm_corse_official)

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door www.ampro-lubricants.com (@ampro_lubricants)

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Supercross LIVE! (@supercrosslive)

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Glen Helen Raceway (@glenhelenraceway)

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht dat is gedeeld door @hgs_exhaust_systems

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Ecomaxx Fuels (@ecomaxxbikefuels)

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Ronnie Mac 69 (@uncleronnie69)

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht dat is gedeeld door @gasgasfactoryracing_

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Henry Jacobi (@henryjacobi29)

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Niek Kamper – Niek Fotografie (@nf_niekfotografie)

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht dat is gedeeld door @iceone_racing

Uw reacties

More MX Vintage news

  • André Malherbe: een leven vol strijd

    André Malherbe: een leven vol strijd

    Drie keer werd André Malherbe wereldkampioen motorcross. Zijn invloed op de motorsport in het algemeen en op het Belgische MX in het bijzonder reikt veel verder. Nu is het onze beurt om …
  • Documentaire over Pierre Karsmakers in de maak

    Documentaire over Pierre Karsmakers in de maak

    De Nederlandse motorcrosser Pierre Karsmakers is een icoon uit de beginperiode van de motorcross. Zeker als je het bekijkt vanuit een Amerikaans standpunt. Hij zit op oudere leeftijd nog regelmatig …
  • Décès de notre André Malherbe

    Décès de notre André Malherbe

    Notre triple Champion du Monde André Malherbe n’est plus. Le Motocrossman bien-aimé de Huy, est décédé ce jeudi 24 novembre 2022, à l’âge de 66 ans. Dédé, comme on l’appelait …
  • VIDEO: verjaardagwensen voor Stefan Everts die vandaag 50 wordt

    VIDEO: verjaardagwensen voor Stefan Everts die vandaag 50 wordt

    Jawel, het is vandaag net vijftig jaar geleden dat de strafste motorcrosser aller tijden het levenslicht zag. Wij kunnen niet in het hoofd van de jarige kijken maar die vijf …
  • RIP André Malherbe

    RIP André Malherbe

    Drievoudig wereldkampioen André Malhebre is niet meer. De geliefde crosser uit Hoei werd 66. Malherbe zal voor altijd geassocieerd worden met de hoogdagen van HRC-Honda in de jaren ’80. Stijl …