Alles wat je moet weten over de VMXdN in Farleigh Castle!

Alles wat je moet weten over de VMXdN in Farleigh Castle!
Decrease Font Size Increase Font Size Taille du texte Imprimer

Geen enkele vintage motorcross spreekt zo tot de verbeelding als de Vets MXdN in het Engelse Farleigh Castle. Het recept van deze knappe motorcross is eenvoudig: Laat straffe namen van weleer rijden met oude Evo- en Twinshockmotoren op een oldschool circuit. De uitvoering van dit huzarenstukje is minder eenvoudig maar toch heeft West Devon MCC al vele jaren succes met dit format.

Het is al de elfde editie van deze roemruchte race die voor het eerst werd georganiseerd in 2009. De indeling is voor dit jaar lichtjes gewijzigd. Op zaterdag word er een kwalificatierace gehouden die de startposities bepaald voor het complete weekend gevolgd door een eerste reeks. Op zondag dienen er dan nog drie reeksen gereden te worden. Er zijn twee categorieën die strijden voor de landentitel: De Vets MXdN Twinshocks en de Vets MXdN Evo. Daarnaast starten er nog acht individuele reeksen. Ook daar vinden we straffe namen terug zoals Graham Noyce.

Uiteraard zijn alle ogen gericht op de “Naties”. Zeker voor de Belgen is het reikhalzend uitkijken naar hun prestaties want teammanager Danny Scheers trok een blik hardrijders open voor deze editie. Met Steve Ramon, Sven Breugelmans, Ken de Dycker en Filip Van Dijck is de concurrentie gewaarschuwd. Hun rechtstreekse tegenstanders zijn ongetwijfeld Team Engeland en Team USA. De Amerikanen wonnen vorig jaar met twee vingers in de neus. De Belgen zijn bij de bookmakers favoriet maar elke wedstrijd moet gereden worden. Motorpech en valpartijen kunnen roet in het eten gooien maar we weten dat “onze vier” goed voorbereid naar Farleigh afreizen.

Ken de Dycker zal deze CR500 Geboers replica berijden in Farleigh.

Ook MXVintage zal ter plaatse zijn en zo kunnen jullie van ons regelmatig updates ontvangen. Ook hebben we met Tim van Echelpoel een fotograaf naast het circuit en in het rennerspark die het ganse weekend de juiste kiekjes maakt. Als u naar Farleigh Castle komt dan tik je best Farleigh Hungerford in je GPS. Een weekendticket kost £30 voor volwassenen, kinderen betalen £10. Kamperen kan vanaf donderdag 5 september en kost £40 per positie. Vanaf vrijdag kost dit £35 en vanaf zaterdag £30. Tickets kan je kopen aan de kassa elke dag vanaf 7u30.

Danny Scheers en Johan Boonen wensen elkaar veel geluk voor respectievelijk de VMXdN in Farleigh en de MXoN in Assen.

Op vrijdag speelt  de band COLT 45 de pannen van het zeil in de feesttent en op zaterdag is deze taak weggelegd voor  de AUDIO ALL STARS.

De individuele deelnemerslijsten

De Belgen die individueel deelnemen zijn Erwin Budts, Ronny Lambrechts, Jochen Van den Eynde, Jos Claessens, Pascal Delchambre, Jan Geboers, Michel Paulussen, Bernard Stennier, Chris Verlinden, Ludo Swaans, Paul Van den Eynde en Christian Burnham.

De deelnemers aan de Vets MXdN Evo

1          Mike   Brown             USA
2          Ivan     Tedesco                      USA
3          Doug   Dubach                       USA
4          John    Dowd              USA
Manager         Tricia Dowd               USA
5          Phil     Mercer            Team England
6          Stephen           Sword             Team England
7          Kurt     Nicoll             Team England
8          Mark   Eastwood                    Team England
Manager         Dave King                  Team England
9          Ken     De Dycker                 Belgium
10        Sven    Breugelmans             Belgium
11        Steve   Ramon                       Belgium
12        Filip    Van Dijck                  Belgium
Manager         Danny Scheers                       Belgium
17        Mark   Jones               Team Wales
18        Jamie  Lewis              Team Wales
19        Gary    Davies            Team Wales
20        Neil     Prince             Team Wales
Manager         Shaun Copeman                     Team Wales
25        Hardy  Schadenberg               Team Germany
26        Michael          Roth                Team Germany
27        Steffan Meininger                   Team Germany
28        Sebastian        Paasch             Team Germany
Manager         Hardy Schadenberg               Team Germany
21        Neil     Thompson                  Team Northern Ireland
22        Gordon           Crockard                     Team Northern Ireland
23        Neville            Bradshaw                    Team Northern Ireland
24        Thomas           Merton            Team Northern Ireland
Manager         Gordon Crockard                   Team Northern Ireland
29        Paul     Johnston                     Team Louden Scotland
30        Tom    Grant              Team Louden Scotland
31        David  Campbell                    Team Louden Scotland
32        Kevin  Rosie              Team Louden Scotland
Manager         Calum Louden                       Team Louden Scotland
33        Joe      Moran             Team Munster Ireland
34        James  Sinnott            Team Munster Ireland
35        George Radley            Team Munster Ireland
36        Garry   Sullivan                      Team Munster Ireland
Manager         Garry Sullivan                       Team Munster Ireland
38        John    Egholm                       Team Denmark
39        Neils   Degn Arildtoft                       Team Denmark
40        Ove     Hansen                       Team Denmark
41        Peter    Skov Larsen               Team Denmark
Manager         Per Pederson              Team Denmark
42        Tom    Hemmelder                Team Holland
43        Paul     Dijkstra                      Team Holland
44        Kees    Sep                  Team Holland
45        Mart    Hink                Team Holland
Manager         Bart Van Dulman                   Team Holland
46        Bernie Den Hertog                 Team Kawasaki Intern
47        Danny Blakeley                     Team Kawasaki Intern
48        Michael          Sekor              Team Kawasaki Intern
49        Mark   Dudley            Team Kawasaki Intern
Manager         Nigel Fern                  Team Kawasaki Intern
58        Martin Astwood                     Team Western Australia
59        Morgan           Parsons                       Team Western Australia
60        Greg    Bartlett                       Team Western Australia
61        Ian       Wilkins                       Team Western Australia
Manager         Morgan Parsons                     Team Western Australia
62        Bernd  Eckenbach                  Team Classic Germany
63        Laurent           Lacasse                       Team Classic Germany
64        Jurgen Kuppers                      Team Classic Germany
65        Josef    Dobes             Team Classic Germany
Manager         Maik Kaltenberg                    Team Classic Germany
70        Kurt     Ljungqvist                  Team Finland
71        Emmanual      Leschaeve                   Team Finland
72        Gareth Clements                    Team Finland
73        TBA                           Team Finland
Manager         Gareth Clements                    Team Finland
110      Rob     Stringer                      Team Int Air Hammer
111      Rory    Oneill             Team Int Air Hammer
112      Lee      Jackson                       Team Int Air Hammer
113      Mossey           Drennan                      Team Int Air Hammer
Manager         Nick Saunby               Team Int Air Hammer

 

De deelnemers aan de Vets MXdN Twinshocks

1          Mike   Brown             USA
2          Ivan     Tedesco                      USA
3          Doug   Dubach                       USA
4          John    Dowd              USA
Manager         Tricia Dowd               USA
9          Didier  Stommen                    Team Luxembourg
10        Daniel Thomas                      Team Luxembourg
11        Mikael Despontin                   Team Luxembourg
12        Edmond          Nattermann                Team Luxembourg
Manager         Francis Stempien                   Team Luxembourg
14        Wayne Butt                 Team England
15        Terry   House             Team England
16        Alex    Rach               Team England
17        Rick    De Feu            Team England
Manager         John Marsh                 Team England
18        Ryan   Voase              Team North of England
19        Lance  Marshall                     Team North of England
20        Lee      Holland                      Team North of England
21        Danny Blakeley                     Team North of England
Manager         Andrew Cleaver                     Team North of England
22        Tim     Grindrod                     Team Isle of Man
23        David  Salkeld                       Team Isle of Man
24        Robert Sadler             Team Isle of Man
25        John    Davis              Team Isle of Man
Manager         Sue Grindrod              Team Isle of Man
26        Vince  Crawley                      Team Jersey
27        Wayne Le Marquand              Team Jersey
28        Paul     Kirby              Team Jersey
29        Dean   Warren                       Team Jersey
Manager         Vince Crawley                       Team Jersey
30        Norm   Emery             Team South of England
31        Kristian           Marshall                     Team South of England
32        Tom    Lowe               Team South of England
33        Patrick Rowe              Team South of England
Manager         Kev Marshall             Team South of England
34        Chris   Neesam                      Team Midland UK
35        Paul     Lippitt             Team Midland UK
36        Tim     Sabine             Team Midland UK
37        Andrew           Holland                       Team Midland UK
Manager         Neil Davies                Team Midland UK
38        David  Ponting                       Team Hampshire
39        Ben     Milward                      Team Hampshire
40        Gary    Lutring                       Team Hampshire
41        Ivor     Guilford                      Team Hampshire
Manager         Nigel Milward                        Team Hampshire
42        Per       Pedersen                     Team Denmark
43        Finn Wagner Jensen                          Team Denmark
44        Jorgen Jens Pedersen             Team Denmark
45        Niels   Jorgen Thomsen                     Team Denmark
Manager         Per Pedersen               Team Denmark
49        Paul     Chiappa                      Team Scotland
50        James  Grieve             Team Scotland
51        Craig   Smith              Team Scotland
52        Brian   Alexander                   Team Scotland
Manager         Craig Smith                Team Scotland
53        Pat       Jackson                       Team Oxon
54        Mike   Wheeler                      Team Oxon
55        Robert Snell               Team Oxon
56        Neil     Aldridge                     Team Oxon
Manager         Pat Jackson                Team Oxon
58        Michael          McBride                     Team Northern Ireland
59        Andrew           McAlpine                   Team Northern Ireland
60        Adrian Lappin            Team Northern Ireland
61        TBA                           Team Northern Ireland
Manager         Adrian Lappin            Team Northern Ireland
62        Bernd  Eckenbach                  MX Classic Germany
63        Laurent           Lacasse                       MX Classic Germany
64        Jurgen Kuppers                      MX Classic Germany
65        TBA                           MX Classic Germany
Manager         Reinhold Kaltenberg              MX Classic Germany
66        Mark   Slade               Team South West
67        Shane  Sargood                      Team South West
68        Matt    Holcombe                   Team South West
69        Matt    Milsom                       Team South West
Manager         Matthew Milson                     Team South West

 

Related Post

Uw reacties